Dublet Arkadiusza Milika w starciu z Basel! [WIDEO]

Marsylia ma za sobą pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Francuski zespół wygrał domowe starcie z Basel 2-1. Bohaterem ekipy z Ligue 1 został Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski dwukrotnie trafił do siatki.

Podopieczni Sampaoliego wyszyli na prowadzenie w 19. minucie meczu. Gospodarze otrzymali rzut karny, a do jedenastki podszedł Arkadiusz Milik. Snajper Marsylii wykonał panenkę i pokonał bramkarza rywali.

W drugiej połowie meczu Milik podwyższył prowadzenie Marsylii na 2:0, tym razem strzelając gola z gry po asyście Rongiera. Zespół ze Szwajcarii zdołał odpowiedzieć za sprawą gola Sebastiano Esposito w 80. minucie meczu. Wynik 2:1 dla Marsylii stawia francuski zespół w lepszej pozycji przed rewanżem, ale nie rozstrzyga sprawy awansu.