Dublet Roberta Lewandowskiego. Barcelona wygrywa z Realem Sociedad! [WIDEO]

Robert Lewandowski z pierwszym golem w LaLiga. Reprezentant Polski ustrzelił dublet w rywalizacji z Realem Sociedad, a Barcelona sięgnęła po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, wygrywając aż 4:1.

Na pierwszą bramkę w tym meczu i jednocześnie premierowe trafienie w LaLiga, Robert Lewandowski nie musiał długo czekać. Reprezentant Polski trafił do siatki w… 1. minucie potyczki.

Real Sociedad odpowiedział błyskawicznie za sprawą bramki Isaka.

Dublet Roberta Lewandowskiego

Kolejne gole padły już w drugiej połowie spotkania. Przebieg rywalizacji odmienił Ansu Fati, który najpierw zanotował efektowną asystę przy golu Dembele, a następnie posłał ostatnie podanie przy drugim trafieniu Roberta Lewandowskiego.

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Barcelony 4:1, gdyż na listę strzelców wpisał się także sam Fati.