Dusan Tadić i transfer do Realu. „Nikomu nie muszę go oferować”

Dusan Tadić
Dusan Tadić

Świetne wyniki Ajaksu sprawiły, że media niemalże codziennie łącza piłkarzy holenderskiego klubu z przenosinami do innych drużyn. Wśród nich znalazł się także Dusan Tadić, który w zeszłym roku wrócił do Eredivisie po czterech latach rozłąki.

Kilka dni temu hiszpańskie media obiegła informacja, że Real Madryt odrzucił możliwość zakontraktowania 30-letniego Serba. Te doniesienia momentalnie zostały zdementowane przez agenta piłkarza:

– Tadić w Realu? Jesteśmy realistami. Nie zaoferowałem go ekipie z Madrytu. Wiele klubów dzwoni do mnie przez ostatnie kilka miesięcy, aby porozmawiać o sytuacji Dusana. W tej chwili jednak nie muszę nikomu go oferować.

Dla Tadicia obecny sezon jest najlepszy w karierze jeśli weźmiemy pod uwagę osiągi indywidualne jak i drużynowe. W 53 spotkaniach tego sezonu trafił już 34 bramki oraz zanotował 22 asysty. 6 z tych trafień zawodnik Ajaksu zaliczył w obecnej kampanii Champions League.

Obecna umowa Tadicia z Ajaksem wygasa dopiero w 2022 roku. Czy zatem reprezentant Serbii zechce ponownie spróbować swoich sił we jednej z najmocniejszych lig na świecie? W marcu przedstawiciel piłkarza informował przede wszystkim o zainteresowaniu z Milanu oraz Romy.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy