Duże wzmocnienie Interu. Nicolo Barella trafi do Mediolanu!

Z dość dużym zaciekawieniem można obserwować poczynania Interu na rynku transferowym. Wydaje się, że włoski klub sprowadza piłkarzy, którzy współgrają z wizją Antonio Conte. Tym razem zespół z Mediolanu ma zasilić Nicolo Barella. Pomocnik przejdzie w piątek testy medyczne!

O 22-letnim graczu Cagliari zrobiło się całkiem głośno w trakcie zimowego okna transferowego. Zarówno Chelsea, jak i Napoli próbowali sprowadzić włoskiego gracza do swoich ekip. Ostatecznie starania wspomnianych klubów spełzły na niczym. Barella dograł sezon w Cagliari.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Przygoda pomocnika z zespołem zakończy się już w najbliższych dniach. Jak informują wszystkie włoskie media, Inter uzgodnił z drużyną 22-latka kwotę odstępnego. Cagliari ma otrzymać za piłkarza około 40 milionów euro + 10 milionów w bonusach. Nicolo wylądował już w Mediolanie, by przejść testy medyczne.

Nicolo wydaje się idealnym rozwiązaniem do środka pola u Antonio Conte. Można przypuszczać, że włoski trener wprowadzi do klubu system 3-5-2 lub 3-4-3. Jakiś czas temu, do Interu przybył Valentino Lazaro z Herty. Austriak zapewne będzie pełnić rolę prawego wahadłowego.

Warto pamiętać, że „Nerazzurrich” cały czas starają się zrealizować transfer napastnika. Priorytetem klubu jest Romelu Lukaku. O tym transferze możecie przeczytać pod tym linkiem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy