Dwa kluby z Premier League zainteresowane Eriksenem?!

Wszystko wskazuje na to, że Christian Eriksen po zaledwie rocznym pobycie w Mediolanie zakończy swoją przygodę z Interem. Duński pomocnik nie może wywalczyć miejsca w pierwszym składzie u Antonio Conte. 28-latek otwarcie mówi o swoim niezadowoleniu, co naturalnie nie podoba się władzom klubu. Według włoskiego dziennikarza – Daniele Vitiello, zainteresowanie zawodnikiem wykazują dwa kluby z Premier League.

Christian Eriksen na początku tego roku mocno naciskał na zmianę zespołu. Wydawało się zatem, iż Eriksen szybko wskoczy do pierwszego składu Interu i zacznie odgrywać kluczową rolę w drużynie. Rzeczywistość mocno odbiega od przypuszczeń. Eriksen pełni u Antonio Conte rolę rezerwowego, co oczywiście nie podoba się zawodnikowi. Duńczyk nie wyklucza, iż już w zimowym oknie zmieni klub.

Powrót do Premier League?

W trakcie rozmowy dla duńskiego Ekstra Bladet, włoski dziennikarz Daniele Vitiello zdradził, iż zainteresowanie Eriksenem wykazują dwa zespoły z Premier League – Są większe szanse, że opuści Inter, niż zostanie w Mediolanie. Myślę, że transfer dojdzie do skutku już w styczniu. To kwestia czasu.

Mamy informacje, że zainteresowanie Eriksenem wykazują Arsenal oraz Manchester United. Na ten moment jest jednak za wcześnie, by wskazać konkretny kierunek Chirstiana. Zobaczymy, co wydarzy się w najbliższych tygodniach – oznajmił Vitiello.

Spekulacje na temat możliwego transferu podgrzała wypowiedź Beppe Marotty, który oznajmił, że nikt nie będzie trzymać Eriksena na siłę w klubie.

Komentarze

komentarzy