Dwaj reprezentanci z problemami zdrowotnymi po meczu z Meksykiem

Reprezentacja Polski ma za sobą pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Katarze. „Biało-Czerwoni” bezbramkowo zremisowali z Meksykiem. Niestety, wtorkowa potyczka nie zakończyła się bez żadnych problemów związanych ze zdrowiem zawodników. Pewien dyskomfort zgłosili Bartosz Bereszyński oraz Krystian Bielik.

Bereszyński zagrał od pierwszej minuty w starciu z Meksykiem i wystąpił na lewej stronie obrony, gdzie spisał się całkiem przyzwoicie, czego dowodem jest chociażby brak straconej bramki przez naszą reprezentację. Krystian Bielik z kolei zameldował się na murawie w drugiej połowie meczu. Wejście pomocnika Birmingham również można ocenić pozytywnie. Kibice i eksperci liczą, że Bielik zagra od pierwszej minuty w pojedynku z Arabią Saudyjską.

Problemy zdrowotne

Występ Krystiana Bielika w sobotnim meczu stoi jednak pod znakiem zapytania. Tyczy się to również Bartosza Bereszyńskiego. Selekcjoner naszej kadry – Czesław Michniewicz przyznał po środowym treningu, że obaj zmagają się z drobnymi urazami i ich występy w spotkaniu z Arabią stoją pod znakiem zapytania.

Komentarze

komentarzy