Dwóch piłkarzy PSG odrzuca krótkoterminowe kontrakty. Nie pomogą drużynie w LM!

Koronawirus pokrzyżował plany wielu ekipom i piłkarzom. W związku z przedłużeniem sezonu, niektórzy zawodnicy muszą podpisać krótkoterminowego kontrakty, jeżeli chcą dokończyć kampanie w klubie, w którym występowali. Do tego grona nie zaliczymy Thomasa Meuniera oraz Edinsona Cavaniego. Obaj gracze opuszczą PSG już na początku lipca.

Już pod koniec kwietnia we Francji ogłoszono zakończenie ligowych rozgrywek. Czas pokazał, że być może zbyt pochopnie podjęto tę decyzję. Wszystkie topowe ligi wznowiły zmagania, natomiast Ligue 1 musi czekać na kolejny sezon.

Niedokończona Liga Mistrzów

Zarówno gracze Lyonu, jak i piłkarze PSG rozegrają jeszcze mecze w związku z Ligą Mistrzów. Ekipa Lyonu będzie rywalizować w ramach rewanżowego starcia 1/8 finału, natomiast PSG czeka już na rywala w ćwierćfinale.

Ekipie mistrza Francji nie pomogą Thomas Meunier oraz Edinson Cavani. Jak informuje RMC, obaj zawodnicy odrzucili propozycje krótkoterminowych kontraktów. W związku z tym, piłkarze opuszczą klub na początku lipca.

Konkretne kierunki

Meunier podjął już konkretną decyzję w sprawie swojej przyszłości. Belg wkrótce podpisze umowę z Borussią Dortmund. Z kolei Edinson Cavani jest bliski przenosin do LaLiga. Urugwajczyk ma trafić do Atletico.

Komentarze

komentarzy