Dzień jak co dzień, Eden Hazard wychwalany – „To kwestia czasu, aż sięgnie po Złotą Piłkę”

Eden Hazard

Kiedy Eden Hazard przechodził do Chelsea w 2012 roku, wielu ekspertów wskazywało, że jest to świetny ruch ze strony „The Blues”. Czas pokazał, że transfer Belga to najlepsza decyzja londyńskiego klubu na przestrzeni ostatniej dekady. Obecnie, 28-latka wymienia się jako jednego z najlepszych piłkarzy Premier League. Jak przyznał kolega z drużyny Hazarda, kwestią czasu jest, aż Eden sięgnie po Złotą Piłkę. 

Kto pokusił się o takie stwierdzenie? Tym zawodnikiem jest Baba Rahman. Defensor z Ghany przebywa obecnie na wypożyczeniu w Reims. 24-latek podpisał kontrakt z Chelsea w 2015 roku, kiedy to zarząd „The Blues” sprowadził obrońcę z Augsburga. Jak to ma w zwyczaju londyński zespół, Rahman od momentu pobytu w Anglii, był kilkukrotnie wypożyczony. Dlatego też, piłkarz rozegrał dla drużyny z Premier League zaledwie 23 spotkania.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Mimo dość krótkiego pobytu, Ghańczyk miał bardzo dobre relacje z Edenem Hazardem, o czym wspomniał podczas wywiadu dla GoalMamy wiele wspólnych wspomnień. Przed spotkaniami, w szatni, za każdym razem siadałem obok niego. Ogólnie rozmawialiśmy o życiu, futbolu. On jest niesamowitym piłkarzem, bardzo silnym i piekielnie niebezpiecznym. Myślę, że jest to obecnie jeden z najlepszych zawodników na świecie. Wszyscy to widzą. 

24-latek wyraził również swoje zdanie odnośnie tematu, który często jest poruszany przez kibiców. Czy Eden Hazard może wygrać Złotą Piłkę? – Czy on może cieszyć się z tej prestiżowej nagrody? Dla Edena wszystko jest możliwe. Wydaje mi się, że to kwestia czasu, aż sięgnie po Złotą Piłkę. 

Odnośnie tego sukcesu Belga, eksperci biorą pod uwagę jeden główny czynnik. W jakim klubie 28-latek ma szansę na opisywane wyróżnienie. Niektóre teorie sugerują, iż tylko w momencie transferu do klubu pokroju „Królewskich”, Hazard będzie mógł stanąć przed prawdziwą okazją, by zdobyć ten tytuł.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy