EA Sports 24 FC: Ultimate Team – jak dobrze zacząć i szybko zarobić?

Rożny darmowe

W czwartek gracze uzyskali dostęp do EA Sport 24 FC, która zastąpiła serię gier Fifa. Największym zainteresowaniem w Polsce cieszy się tryb Ultimate Team. Jak dobrze zacząć przygodę z nową grą, aby uzyskać przewagę nad innymi już na starcie? Oto kilka porad na start EA Sport 24 FC Ultimate Team.

SPRAWDŹ NAJLEPSZY KOD PROMOCYJNY DO BETFAN

EA Sport 24 FC Ultimate Team: jak zarobić pierwsze coinsy?

Herby i stroje

Nie wszyscy gracz pozwalają sobie na Fifa Pointsy, dlatego po zalogowaniu do nowej aplikacji EA Sport 24 FC przywita nas zerowy stan konta. Gracz ma klasycznie do wyboru narodowość, z której dostanie piłkarzy na start, stroje i herb. Już podczas tych pierwszych kroków można zarobić solidne coinsy na start. Piłkarze są niewymienni, ale stroje i herb już tak. Warto zatem pokusić się o herby i stroje silniejszych drużyn, które są złote rzadkie, aby zmaksymalizować zysk z szybkiej sprzedaży. Do tego nie trzeba mieć wiele szczęścia, a można już podczas tak prostego wyboru zagwarantować sobie około 1 600 coinsów. Ponadto można spróbować też sprzedaż wspomniane karty na rynku transferowym, aby zarobek był jak największy.

SBC

Niestety możliwość zarobienia z wyzwań budowania składów (SBC) została mocno ograniczona. Większość nagród jest obecnie niewymiennych, ale wciąż można wykonać wyzwania o ciekawe paczki i licząc na szczęście trafić solidnych zawodników na sam start.

Wyzwania

Warto zajrzeć do sekcji wyzwań, gdzie już z poziomu aplikacji możemy wykonać wiele z nich. Nagrody są różne, od paczek z brązowymi piłkarzami, po coinsy. Gdy już uzbiera się budżet, można spróbować pomnożyć swoje fundusze za pomocą handlu.

Komentarze

komentarzy