Eberechi Eze o krok od transferu do Premier League!

Jednym z najciekawszych zawodników Championship sezonu 2019/2020 był Eberechi Eze. Anglik w barwach QPR zaliczył bardzo imponującą kampanię, będąc kluczowym graczem zespołu. Nic dziwnego, że 22-latek wzbudza zainteresowanie wielu ekip z Premier League. Według ostatnich doniesień mediów, ofensywny piłkarz wkrótce trafi do Crystal Palace.

Eberechi Eze przygodę z QPR zaczął już w 2016 roku. Anglik nie grał jednak dla pierwszego zespołu. Z kolei rozgrywki 2017/2018, Eze spędził na wypożyczeniu z Wycombe. Prawdziwa gra 22-latka w klubie rozpoczęła się zatem podczas kampanii 2017/2018. Eberechi pełnił rolę rezerwowego zawodnika, spędzając na murawie nieco ponad 800 minut w Championship.

Przełom w karierze ofensywnego gracza nastąpił w trakcie sezonu 2018/2019. 22-latek zaczął być ważnym ogniwem drużyny, co przełożyło się na świetną grę Anglika w ubiegłej kampanii. Eze rozegrał bowiem 46 spotkań w lidze, zdobywając 14 goli oraz zaliczając 8 asyst.

Eberechi Eze trafi do Crystal Palace?!

Nic dziwnego, że piłkarz QPR wzbudza spore zainteresowanie klubów z Premier League. Jak twierdzi Ed Aarons z „The Guardian”, przeprowadzka piłkarza do ekipy „Orłów” jest już praktycznie przesądzona.

Zespół z Championship ma zarobić na sprzedaży najlepszego gracza około 15 milionów funtów. Kwota może wzrosnąć do prawie 20 milionów funtów, jeżeli spełnione zostaną wszelkie bonusy zawarte w umowie.