Eberechi Eze zdobył gola po wspaniałej indywidualnej akcji [WIDEO]

Eberechi Eze

Eberechi Eze w znakomitym stylu wszedł w 2021 rok. Bez wątpienia jego bramka przeciwko Sheffield United znajdzie się w zestawieniach najlepszych trafień na koniec sezonu.

Rezultat nie był zaskoczeniem

W sobotnim meczu Crystal Palace pokonał Sheffield United 2:0. Sam wynik nie powinien robić wrażenia, gdyż zespół z Londynu wygrał z rywalem, który zajmuje ostatnie miejsce w lidze, zdobywając zaledwie dwa punkty. Druga bramka dla podopiecznych Roya Hodgsona powinna jednak dać temu meczowi dość duży rozgłos.

Fantastyczna akcja piłkarza Crystal Palace

W doliczonym czasie pierwszej połowy Eberechi Eze dokonał czegoś niezwykłego. 22-letni skrzydłowy przebiegł ponad pół boiska, mijając rywali, po czym skierował piłkę do siatki.

Oczywiście, trzeba zwrócić uwagę, że bramkarz Sheffield United też mógł się zachować nieco inaczej w tej sytuacji. Dzięki temu jednak Eberechi Eze ustalił wynik po znakomitej inywiddualnej akcji, która zasługuje na słowa uznania.

22-letni piłkarz Crystal Palace w tym sezonie jest ważną postacią zespołu. Anglik wystąpił w 15 meczach Premier League, zdobywając dwie bramki i zaliczając tyle samo asyst.

Komentarze

komentarzy