Eden Hazard chce opuścić Real Madryt. Możliwy sensacyjny powrót?!

Zupełnie inaczej miała wyglądać przygoda Edena Hazarda z Realem Madryt. Hiszpański klub sprowadził belgijskiego zawodnika, by ten był dla zespołu tak ważnym piłkarzem, jak wcześniej Cristiano Ronaldo. Przygoda 30-latka z ekipą „Królewskich” to pasmo kontuzji. Rozczarowany zaistniałą sytuacją jest najwidoczniej sam Eden Hazard. Według ostatnich doniesień mediów, Belg chce opuścić Madryt i najchętniej wróciłby na Stamford Bridge.

Czterdzieści trzy występy, zaledwie pięć goli i tylko osiem asyst. Tak prezentują się statystyki Edena Hazarda z dwóch sezonów w Realu Madryt. Niejednokrotnie Belg zaczynał swój występ od wejścia z ławki rezerwowych, gdyż 30-latek nie był do końca gotowy na grę od pierwszego gwizdka sędziego. Wszyscy w Madrycie są rozczarowani postawą Hazarda. Sam piłkarz nie jest zadowolony z transferu do LaLiga.

Wielki powrót?

Jak twierdzi Edu Aguirre z „El Chiringuito”, Eden Hazard chce odejść z Realu. Belg nie jest szczęśliwy z pobytu w klubie i nie dostosował się do warunków panujących w Hiszpanii. Z tego też powodu, 30-latek najchętniej wróciłby na Stamford Bridge, gdzie przeżywał najlepsze lata swojej kariery.

Nie wiadomo jednak, czy Chelsea wyrazi chęć sprowadzenia belgijskiego zawodnika. W przypadku braku zainteresowania ze strony „The Blues”, Hazard rozważyłby również inne opcje.