Edinson Cavani zamierza zostać w Manchesterze United?!

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, iż przygoda Edinsona Cavaniego z Manchesterem United będzie trwać tylko jeden sezon. Urugwajczyk wyraził bowiem chęć opuszczenia Europy i powrotu do Ameryki Południowej. Ostatnie wydarzenia najprawdopodobniej sprawiły jednak, że 34-latek zamierza nie tylko zostać na Starym Kontynencie, ale chce również kontynuować swoją przygodę z Manchesterem United.

Debiutancki sezon Cavaniego w Premier League jest całkiem udany. 34-latek zanotował 22 występy w angielskiej ekstraklasie, strzelając osiem goli i zaliczając dwie asysty. Dodatkowo Cavani zdobył bramkę w EFL Cup, a także zaliczył trzy trafienia i trzy asysty w Lidze Europy. Tym sposobem nikt nie ma wątpliwości, iż Cavani wywiązuje się ze swojej roli.

Cavani zostanie na Old Trafford?!

Na początku tego roku pojawiły się spekulacje dotyczące chęci powrotu Cavaniego do Ameryki Południowej. Mowa była o grze dla Boca Juniors. Wygląda na to, że ewentualną przygodę z argentyńskim zespołem Edinson Cavani przełoży na 2022 rok. Doświadczony snajper rzekomo podjął już decyzję w kontekście kolejnego sezonu.

Jak twierdzi Moisés Llorens z ESPN, Edinson Cavani chce dalej grać dla Manchesteru United, korzystając tym samym z opcji przedłużenia kontraktu o rok. W najbliższych tygodniach powinien pojawić się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Komentarze

komentarzy