Eduardo Camavinga głównym celem Realu. „Królewscy” szykują ogromną ofertę!

Wszystko wskazuje na to, że głównym celem transferowym Realu Madryt na letnie okno będzie Eduardo Camavinga. 17-letni zawodnik Stade Rennais wzbudza zainteresowanie wielu czołowych ekip. To jednak drużyna ze stolicy Hiszpanii będzie najprawdopodobniej kolejnym klubem piłkarza. Real wkrótce złoży atrakcyjną ofertę.

Mimo zaledwie 17 lat, Eduardo Camavinga może już pochwalić się sezonem, w którym rozegrał ponad dwa tysiące minut. I mówimy tutaj o klubie rywalizującym w lidze zaliczanej do TOP5. Eduardo ma za sobą całkiem udaną kampanię w Stade Rennais.

Francuz trafił na czołówki gazet po rywalizacji z PSG. W trakcie zwycięskiego starcia z wyżej notowanym przeciwnikiem, Camavinga wyróżniał się na tle swoich kolegów z zespołu, zaliczając m.in. asystę.

Camavinga głównym celem Realu

Od tego momentu piłkarza bacznie obserwują czołowe ekipy w Europie. Wiele wskazuje na to, że pomocnik wkrótce trafił do Realu Madryt. Wielkim zwolennikiem talentu zawodnika ma być Zinedine Zidane, który określić 17-latka głównym celem na letnie okno.

Według informacji „RMC”, zespół ze stolicy Hiszpanii wkrótce wystosuje atrakcyjną ofertę, opiewającą na 60-70 milionów euro.

Spełnione żądania?

Jest to kwota, która może zadowolić Stade Rennais. Francuski zespół oczekiwał za swojego gracza około 75 milionów euro. Trudno zatem nie odnieść wrażenia, że przeprowadzka zawodnika do Realu jest całkiem możliwa.

Komentarze

komentarzy