Eduardo Camavinga w Premier League? Jest konkretne zainteresowanie!

Tylko do końca przyszłego sezonu Eduardo Camavinga jest związany z Rennes. Młody pomocnik nie zamierza przedłużać umowy, co oznacza, iż zespół z Ligue 1 musi rozważyć sprzedaż 18-latka, jeśli nie chce stracić go za darmo. Według ostatnich doniesień mediów, konkretne zainteresowanie Francuzem wykazuje Manchester United. Sam piłkarz chce jednak trafić do PSG.

W sezonie 2019/2020 Eduardo Camavinga odgrywał bardzo istotną rolę w ekipie Rennes, przyczyniając się do zajęcia przez ten zespół trzeciego miejsca we francuskiego ekstraklasie. Mając na uwadze fakt, że Camavinga to rocznik 2002, wiele europejskich potęg nie może przejść obojętnie obok tego zawodnika.

Manchester United kusi Camavingę

Jak poinformował w niedzielę Mohamed Bouhafsi z RMC Sport, Manchester United wyraził oficjalne zainteresowanie 18-latkiem. Jeden z przedstawicieli „Czerwonych Diabłów” spotka się z Camavingą, by przekonać go do przeprowadzki na Old Trafford. Sam Francuz na ten moment preferuje przenosiny do PSG.

Kontrakt pomocnika obowiązuje tylko do końca czerwca 2022 roku. Oznacza to, iż Rennes najprawdopodobniej sprzeda młodego gracza w trakcie letniego okna, by uniknąć sytuacji, w której traci go za darmo.

Komentarze

komentarzy