Elche – Getafe. Typy, kursy (11.01.2021)

W jednym z dwóch poniedziałkowych spotkań LaLiga piłkarze Elche zmierzą się na własnym obiekcie z Getafe. Dla obu ekip jest to mecz z kategorii „o sześć punktów”. Zarówno gospodarze, jak i goście walczą o utrzymanie.

Elche – Getafe zapowiedź (poniedziałek 19:00)

Z reguły beniaminkowie najwyższych klas rozgrywkowych mają spore problemy z nawiązaniem wyrównanej walki. W przypadku Elche nie jest inaczej. Po rozegraniu piętnastu spotkań, beniaminek LaLiga zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli. Sympatyków zespołu może nieco pocieszać fakt, iż dla przykładu gracze Elche mają o trzy rozegrane mecze mniej niż szesnaste Valladolid, które zdobyło o dwa oczka więcej.

Walka o utrzymanie z pewnością nie będzie łatwa. Na pewno niezwykle cennym zwycięstwem byłaby wygrana w poniedziałkowym spotkaniu. Beniaminek hiszpańskiej ekstraklasy zmierzy się bowiem na własnym obiekcie z Getafe, które podczas trwającej kampanii ma wiele problemów.

W ubiegłym sezonie gracze Getafe zajęli bardzo wysokie ósme miejsce. W pewnym momencie wydawało się, że klub z Coliseum Alfonso Perez wywalczy nawet europejskie puchary. Szanse na grę w międzynarodowych rozgrywkach przekreślił bardzo kiepski finisz zespołu. Być może był to zwiastun obecnych rozgrywek. Piłkarze Getafe są obecnie na siedemnastym miejscu i mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową.

Elche – Getafe kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Getafe. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.25. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 2.85. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.15.

Elche – Getafe typy

Trudno wskazać faworyta tego starcia. Obie ekipy spisują się w tym sezonie bardzo kiepsko, mając dodatkowo spore problemy ze strzelaniem goli (dwie najgorsze ofensywy ligi).

Elche – Getafe | Typ: Zwycięstwo Elche lub remis 1.67 @ LV BET

Elche – Getafe | Typ: Remis 2.85 @ LV BET

Komentarze

komentarzy