Eleven Sports do oglądania w internecie za śmieszne pieniądze. Na to czekaliśmy!

Ogromne pakiety sportowe oferowane przez największych gigantów na polskim rynku są stosunkowo drogie. Czasami trzeba było wydać sporo pieniędzy na to, by oglądać tylko jeden kanał. Od teraz się to zmienia. 

Wejście Eleven Sports na nasz rynek budziło wiele emocji. Zaczęli z wysokiego C. Każdy tydzień przynosił nową informację na temat zakupu nowych praw telewizyjnych, ale także udostępniania ich największym krajowym pośrednikom. Wiadomym jest, że każdy dodatkowy pośrednik to kolejne opłaty, za które musi zapłacić odbiorca. Eleven chce ograniczyć do minimum koszty dostępu do ich kanałów i właśnie dlatego zaproponowali swoim potencjalnym klientom streaming przez internet. Dla prawdziwego sportowego fana, koszty dostępu są wręcz śmieszne.

pakiety

Eleven Sports będzie współpracować z absolutnie topowym dostarczycielem usług streamingowych. Umowa została podpisana z firmą NeuLion, która bierze udział w takich projektach jak ESPN Player, NBA League Pass, NFL Game Pass. To powinien być gwarant jakości, chociaż jak to zwykle bywa – wszystko wyjdzie w praniu. Pierwsza transmisja z większą liczbą oglądających będzie najlepszą weryfikacją usług tej firmy. Kolejna niewiadoma to jakość dostarczonej transmisji. Są zapewnienia, że wydarzenia sportowe będzie można oglądać w jakości Full HD. Jeśli ktoś zdecyduje się na wykupienie pakietu, to najlepszą opcją będzie sprawdzenie tej usługi w mniejszym pakiecie – 3 dniowym/miesięcznym.

Tu również rodzą się pytania. Czy polscy klienci pomimo dobrej ceny będą korzystać z tej usługi, czy mimo wszytko dalej będą męczyć się na pirackich serwisach. Oferta też skierowana jest do fanów poszczególnych lig piłkarskich. Możemy oglądać Primera Divsion, Serie A, Ligue 1, ale fani angielskiego futbolu będą musieli zadowolić się jedynie transmisjami FA Cup. Zdobycie praw do pokazywania europejskich pucharów mogłoby być ostatecznym argumentem do przekonania niezdecydowanej rzeszy klientów.

Jedyną złą informację dostali Polacy mieszkający za granicą. Usługa w innych krajach jest niedostępna.

Z usługi zaproponowanej przez Eleven Sports Network można skorzystać na stronie http://www.elevensports.pl

Komentarze

komentarzy