Eleven wchodzi na kolejny poziom – transmisja meczu na Facebooku

Osób, które namiętnie przeglądają Facebooka nie brakuje. Niektórzy rozmawiają ze znajomymi, inni publikują kolejne zdjęcia, a są tacy, dla których największy portal społecznościowy jest głównym źródłem informacji. W przyszły piątek wszystkie te osoby nie będą musiały rezygnować z ulubionego medium na rzecz meczu, bo Eleven zdecydowało się na przełomowy krok. Transmisja meczu na „fejsie”, zwłaszcza gdy chodzi o Bundesligę robi wrażenie i przenosi nas na kolejny krok cyfrowego wtajemniczenia, a dla fanów Facebooka i Bundesligi pozwoli połączyć przyjemne z pożytecznym.

Niemal równo rok temu pisaliśmy o akcji LaLiga oraz telewizji GOL, dzięki której na terenie Hiszpanii można było oglądać piątkowe mecze ligowe za pośrednictwem Facebooka. Teraz i w Polsce będziemy mieli taką okazje, a debiutanckie spotkanie zapowiada się dużo lepiej niż na półwyspie Iberyjskim. Tam zaczynali od Granada-Betis, w u nas? Bayer Leverkusen-Bayern Monachium, czyli hit Bundesligi.

Trzeba przyznać, że najmłodsza z polskich telewizji sportowych nie otwiera kolejnych drzwi, a je po prostu wyważa. Zebrali prawa do najlepszych europejskich lig, skonstruowali młodą i jedną z najlepszych redakcji w kraju. Do tego chętnie wchodzą w interakcje ze swoimi widzami za pomocą hashtagów specjalnie skrojonych pod każde rozgrywki. Oglądacie mecz Barcelony? Piszecie na Twitterze pod #lazabawa, emocjonujecie się paradami Szczęsnego, to zapraszamy pod #włoskarobota. Dwa najdroższe transfery świata – Neymar i Mbappe – dostępne pod #modanafrancje, a Lewandowski i spółka po wpisaniu #bundestak.

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy