Emery daje nadzieję kibicom. Z klubem pożegna się defensor?

Trudno znaleźć w szeregach Arsenalu piłkarza, który musi zmierzyć się z większą krytyką niż Shkodran Mustafi. Reprezentant Niemiec ma za sobą bardzo słaby sezon. Wielu kibiców „Kanonierów” cały czas liczy, iż 27-latek opuści londyńską ekipę. Unai Emery postanowił wypowiedzieć się w tej kwestii.

Z transferem Mustafiego do Arsenalu wiązano ogromne nadzieje. Niemiec do dziś zostaje najdroższym obrońcą w historii klubu. Zespół z Emirates zapłacił Valencii za środkowego defensora około 41 milionów euro, natomiast sam zawodnik podpisał pięcioletni kontrakt.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Początek w nowej ekipie Shkodran miał nie najgorszy. 27-latek bardzo poprawnie spisywał się w obronie, nie popełniając kardynalnych błędów. Prawdziwe kłopoty defensora rozpoczęły się podczas ubiegłej kampanii. Mustafi zanotował kilka fatalnych meczów, efektem czego kibice Arsenalu zaczęli konsekwentnie krytykować piłkarza.

Wielu sympatyków „Kanonierów” liczy na sprzedaż 27-latka w trakcie letneigo okna transferowego. Tym bardziej ucieszyły ich informacje odnośnie możliwego transferu Mustafiego do Monaco. Klub z Ligue 1 miał zaoferować za piłkarza nawet 30 milionów euro.

Odnośnie sytuacji Shkodrana wypowiedział się Unai Emery. Trener Arsenalu dał do zrozumienia, iż Niemiec może pożegnać się z zespołem – Rozmawiałem z nim po zakończeniu sezonu, na początku przygotowań oraz dwa tygodnie temu. Przekazałem mu, że być może pojawi się możliwość by opuścił klub.

Po ewentualnie sprzedaży niemieckiego obrońcy, „Kanonierzy” cały czas będą mieć w swoich szeregach pięciu środkowych defensorów. Można zatem przypuszczać, że zapewne nikt specjalnie nie zmartwi się transferem Mustafiego.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy