Emmanuel Dennis zrobił awanturę w autokarze. Nie zagra w meczu z Borussią Dortmund!

We wtorek w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund podejmie na własnym obiekcie Club Brugge. W barwach belgijskiej ekipy zabraknie Emmanuela Dennisa. 23-latek został ukarany przez swój klub za absurdalne zachowanie.. w autokarze. 

Emmanuel Dennis jak na razie nie błyszczy w Jupiler Pro League podczas sezonu 2020/2021. Nigeryjczyk w siedmiu występach nie zdołał zdobył bramki, zaliczając dwie asysty. 23-latek trafił jednak do siatki w Lidze Mistrzów, strzelając gola w wygranym 2:1 meczu z Zenitem. Podczas drugiego starcia z Borussią Dortmund, Dennis nie pomoże swojej drużynie.

Gniew w autokarze

Jak ujawnia Het Laatste Nieuws, Emmanuel Dennis został odsunięty od drużyny z powodu problemów dyscyplinarnych. 23-latek rzekomo wpadł w gniew, gdyż… nie mógł usiąść na swoim miejscu w autokarze. Jak wiadomo, podczas podróży obowiązują przepisy sanitarne, więc Nigeryjczyk akurat nie mógł usiąść w wybranym przez siebie miejscu. Taki rozwój wydarzeń rozwścieczył zawodnika, co naturalnie nie spodobało się władzom klubu.

Szkoleniowiec zespołu, Philippe Clement potwierdził, iż Dennis nie zagra w rywalizacji z Borussią Dortmund – Dennis jest zdrowy, jednakże nie będzie brany pod uwagę podczas wyboru składu. Nie przestrzegał klubowych zasad. Nic więcej nie zamierzam mówić. 

 

Komentarze

komentarzy