Emocjonalny wywiad Harry’ego Maguire’a – „Bałem się o swoje życie”

W ostatnich dniach Harry Maguire bardzo często był bohaterem pierwszych stron gazet. Wpływ na zainteresowanie defensorem Manchesteru United miały wakacje Anglika. Maguire w trakcie pobytu w Grecji trafił do więzienia. Zawodnik postanowił opowiedzieć o całej sytuacji.

We wtorek Harry Maguire został uznany za winnego napaści, stawiania oporu oraz próby przekupstwa. Piłkarz otrzymał karę 21 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Anglik oczywiście złożył apelacje, gdyż uważa, iż jest niewinny.

Wywiad Maguire’a

W specjalnej rozmowie z BBC, Harry Maguire postanowił opowiedzieć o całej sytuacji  – Nie czuję potrzeby przepraszania kogokolwiek. Wykonuje się to w momencie, gdy zrobiło się coś złego. 

Nie życzę nikomu tego, co mnie spotkało. Zdaję sobie sprawę, że cała sytuacja źle wpłynęła na Manchester United. Żałuję, że klub oraz kibice musieli przez to przejść. Chcę jednak zaznaczyć, że nie zrobiłem nic złego. Znalazłem się w sytuacji, która mogła się przytrafić każdemu.  

Defensor postanowił zdradzić także kulisy pobytu w więzieniu – Uderzyli mnie mocno w nogi. Wpadłem w panikę. Czułem także strach. Bałem się po prostu o swoje życie. Wiem co wydarzyło się tamtej nocy. Znam prawdę.