Eric Cantona wróci do United? Czeka go nowa rola

Można powiedzieć, że zapowiada się wielki powrót do Manchesteru United. Jak informuje “Daily Mirror”, klub ma nawiązać współpracę z Erikiem Cantoną. Gwiazdor ma zostać ambasadorem “Czerwonych Diabłów”.

Cantona jest postacią, której żadnemu miłośnikowi futbolu nie trzeba przedstawiać. Głównie z występów w barwach Manchesteru United, gdzie grał w latach 1992-1997. W zespole Sir Alexa Fergusona zagrał w 179 meczach, w których zdobył 81 bramek.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Choć Francuz zakończył karierę 23 lata temu, wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Po zawieszeniu butów na kołek, Cantona zajął się bowiem karierą aktorską, a jego filmografię zamyka “Ulisses i Mona” z 2018 roku. Na początku roku wystąpił również w teledysku do utworu “Once” Liama Gallaghera.

Cantona często zabiera głos zarówno w sprawach sportowych, jak i społecznych. Poza tym otwarcie angażuje się w akcje charytatywne.

Według informacji “Daily Mirror”, Francuz ma wrócić do Manchesteru United w charakterze ambasadora. Obecnie taką rolę pełnią choćby Bobby Charlton oraz Denis Irwin.

Komentarze

komentarzy