Erling Haaland priorytetem Manchesteru United

Haaland Borussia

Choć całkiem niedawno letnie okno transferowe zostało zamknięte, to cały czas kluby debatują na temat swoich przyszłych wzmocnień. Według ostatnich doniesień mediów, Manchester United ustalił cel transferowy w kontekście pozycji napastnika. Priorytetem „Czerwonych Diabłów” jest Erling Haaland.

Norweg przebojem wtargnął do piłki na najwyższym poziomie. Na początku 2020 roku, 20-latek przeniósł się z RB Salzburg do Borussii Dortmund. W niemieckiej Bundeslidze Haaland radzi sobie równie dobrze, jak radził sobie w austriackim odpowiedniku. W trwającym sezonie Erling wystąpił w 5 ligowych potyczkach i zdobył 5 goli oraz zaliczył 2 asysty.

Haaland priorytetem Manchesteru United

Wszystkie czołowe europejskie ekipy bacznie obserwują poczynania Norwega. W tym gronie jest także Manchester United. Jak twierdzi „The Athletic”, klub z Old Trafford planuje sprowadzić kolejnego napastnika. Głównym celem „Czerwonych Diabłów” jest Erling Haaland.

Ole Gunnar Solskjaer bardzo liczy na współpracę ze swoim rodakiem w przyszłości. Haaland ma wpisaną klauzulę w kontrakcie, która pozwala mu opuścić Borussię Dortmund w 2022 roku za kwotę 75 milionów euro.

Manchester United niedawno sprowadził do zespołu Edinsona Cavaniego. Pobyt Urugwajczyka w drużynie nie wpływa jednak na kwestię sprowadzenia Haalanda. Być może 33-latek opuści Old Trafford do momentu, aż „Czerwone Diabły” spróbowałyby sprowadzić Erlinga.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Komentarze

komentarzy