Erling Haaland uzgodnił warunki kontraktu z Manchesterem City?!

Erling Haaland

Wiele wskazuje na to, że w letnim oknie transferowym Erling Haaland zmieni otoczenie. Według ostatnich doniesień mediów, norweski napastnik uzgodnił warunki umowy z nowym klubem. 21-latek może podpisać kontrakt z Manchesterem City i zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem w Premier League.

W związku z tym, iż w kontrakcie Erlinga Haalanda widnieje klauzula wykupu w wysokości 75 milionów euro, przeprowadzka jednego z najbardziej obiecujących napastników na świecie wydaje się wręcz nieunikniona. Zainteresowanie 21-latkiem wykazują czołowe europejskie ekipy, takie jak Real Madryt, Manchester City, Barcelona czy Manchester United.

Haaland w Manchesterze City?

Ostatnie doniesienia mediów sugerują, że to Manchester City prowadzi w wyścigu o norweskiego zawodnika. Jak twierdzi Mike Keegan z Daily Mail, zespół z Premier League uzgodnił nawet warunki kontraktu z 21-latkiem. Erling Haaland miałby inkasować 500 tysięcy funtów tygodniowo. Tym samym Norweg zostałby najlepiej zarabiającym piłkarzem w Premier League.

Klauzula w umowie Halaanda sprawia, że najważniejsze warunki tego transferu mogą zostać uzgodnione w najbliższych dniach.

Komentarze

komentarzy