Evra w obronie Pogby: „Może wtedy kibice go pokochają”

Paul Pogba
Paul Pogba

Po meczu z Cardiff Paul Pogba nie mógł czuć się najlepiej. Powodem było oczywiście zachowanie niektórych kibiców Manchesteru United, od których zawodnik usłyszał, że jest „kawałkiem gówna” lub ma po prostu „wypierd****”. Według Patrice’a Evry, takie słowa fanów mogą skłonić 26-latka do opuszczenia Old Trafford.

Dla aktualnego mistrza świata to być może ostatni sezon w Manchesterze. Piłkarz po kilku miesiącach przerwy, ponownie jest mocno krytykowany przez fanów United, którzy po niedzielnym meczu w Walii obrażali pomocnika. W obronie piłkarza stanął jego starszy kolega:

– Nie mam zamiaru obwiniać wszystkich piłkarzy, ponieważ myślę, że niektórzy z nich sami nie wiedzą dlaczego w ogóle się tu znaleźli. Moim zdaniem Pogba odejdzie z klubu. Kiedy grasz w danym zespole, musisz czuć do niego pewną miłość i być zaangażowany. Jeśli Paul postanowi zostać w Anglii na kolejny rok lub dłużej, może sympatycy United go w końcu pokochają. Oczywiście nie staram za wszelką cenę się go bronić, ale zachowanie po meczu z Cardiff mogą zabijać miłość piłkarzy do klubu – stwierdził Evra.

Wspomniane zdarzenie przez Francuza:

Kolejnym piłkarzem „Czerwonych Diabłów”, który także boryka się z takim traktowaniem jest bez wątpienia Alexis Sanchez. 37-latek postanowił skomentować także jego sytuację:

– Niektórzy gracze przyjeżdżają do klubu tylko po pieniądze – nie boję się tego powiedzieć. Nie mam nic przeciwko niemu, ale kiedy zobaczyłem jego umowę, pomyślałem, że historia Manchesteru United zanotowała spory regres. Alexis miał przecież do wyboru City, ale oni oferowali mniej pieniędzy. Z jakiego innego powodu dokonał takiego wyboru? Nie można przecież powiedzieć, że od dziecka kochał Manchester United – podsumował były lewy obrońca.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy