Fabio Borini może wrócić na angielskie boiska. Trwają rozmowy!

Fabio Borini jest jednym z głośniejszych nazwisk, które nadal pozostają bez klubu. Według ostatnich doniesień mediów, Włoch będzie miał okazję podpisać kontrakt z walijskim klubem. Mowa o Swansea. Piłkarz prowadzi rozmowy w sprawie kontraktu.

Borini swoją przygodę z angielską piłką rozpoczął już w 2007 roku. Ofensywnego gracza pozyskała wtedy Chelsea. W trakcie swojej kariery, Fabio miał okazję występować w kilku ekipach z Wysp. Prócz wspomnianych „The Blues”, mowa o Liverpoolu, Sunderlandzie oraz… Swansea.

Fabio Borini trafi do Swansea?

Jak informuje Stuart James z „The Athletic” to właśnie walijski klub prowadzi rozmowy z 29-latkiem w sprawie kontraktu. Borini zaliczyłby tym samym powrót do drużyny „Łabędzi” po nad dziewięciu latach. Epizod Fabio w Swansea był bardzo krótki, lecz niezwykle udany. Włoch zagrał w 12 ligowych potyczkach, zdobywając 6 goli oraz zaliczając 4 asysty.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Ostatnim klubem ofensywnego gracza była Verona. W 14 ligowych występach dla tego zespołu Fabio Borini zdobył 3 bramki. Od początku września 29-latek pozostaje bez drużyny.