FC Barcelona zarejestrowała trzech zawodników. Ważny gest Gerarda Pique!

Z ogromnymi problemami zmaga się FC Barcelona. Jak wiadomo, zespół z Camp Nou opuścił Leo Messi. Ostatnie doniesienia z Hiszpanii sugerowały, iż „Duma Katalonii” będzie mieć problem z zarejestrowaniem nowych zawodników. Nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy Barcelony, gdyby nie gest Gerarda Pique. Defensor zgodził się obniżyć swoje wynagrodzenie, dzięki czemu ekipa Koemana zarejestrowała Memphisa Depaya, Erica Garcię oraz Reya Manaja. 

Gdy Barcelona opublikowała komunikat dotyczący odejścia Messsiego, wydawało się, że na sympatyków „Dumy Katalonii” nie mogą już czekać kolejne złe wieści. Koszmar wielokrotnego mistrza Hiszpanii trwał, gdyż przez cały czas zespół z Camp Nou miał problem z zarejestrowaniem nowych zawodników.

Depay, Garcia i Manaj zarejestrowani

Barcelona poinformowała w sobotę, iż klub zdołał zgłosić trzech graczy. O kim mowa? To Memphis Depay, Eric Garcia oraz Rey Manaj. Z oświadczenia możemy dowiedzieć się, iż ten ruch nie byłby możliwy, gdyby nie Gerard Pique. Hiszpański defensor zgodził się na obniżenie wynagrodzenia.

Nadal do rozgrywek nie jest zarejestrowany m.in. Sergio Aguero, ale argentyński napastnik zmaga się z kontuzją, więc „Duma Katalonii” nie musi spieszyć się ze zgłoszeniem byłego gracza Manchesteru City.

Komentarze

komentarzy