Federico Valverde o Zidanie: „Rozmawia z nami jak z przyjaciółmi”

Federico Valverde jest jedną z najważniejszych postaci Realu Madryt w tym sezonie. Urugwajczyk na oficjalnym kanale krajowej federacji zdradził, jak wygląda jego współpraca z Zinedinem Zidanem.

Można powiedzieć, że obecny sezon jest dla Federico Valverde przełomowy. Urugwajczyk wystąpił w 32 meczach, w których zdobył dwie bramki i zanotował cztery asysty. Dzięki dobrej postawie Zinedine Zidane nie bał się stawiać na niego w ważnych meczach. 21-latek wyszedł w pierwszym składzie na obydwa “El Clasico”. Co więcej, był w nich wyróżniającą się postacią.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Federico Valverde był gościem programu na żywo na Instagramie urugwajskiej federacji. Podczas rozmowy wyznał, że dla Zinedine’a Zidane’a ważne jest to, by mieć dobre relacje z podopiecznymi.

Zidane rozmawia z nami tak, jakbyśmy byli jego przyjaciółmi – wyznał Urugwajczyk. Dodał również, że podziwia swojego trenera. Valverde stwierdził, że każde słowo, które powie Francuz, musi się znajdować w głowie zawodnika.

Komentarze

komentarzy