Fenomenalne widowisko w Monachium. PSG wygrywa z Bayernem!

Chyba wszyscy kibice zacierali ręce tuż przed starciem środowym starciem Bayernu Monachium z PSG. Jak wiadomo, obie ekipy spotkały się w finale Ligi Mistrzów podczas ubiegłej kampanii. Tym razem w starciu tych drużyn nie zabrakło goli. Piłkarze PSG wygrali na wyjeździe 3:2 i są w lepszej sytuacji przed rewanżem.

Świetne ten mecz rozpoczął się dla piłkarzy Mauricio Pochettino. Już w 3. minucie do siatki trafił Kylian Mbappe, który wykorzystał zagranie Neymara. Brazylijczyk popisał się jeszcze piękniejszym podaniem podczas trafienia Marquinhosa.

„Bawarczycy” zdołali nawiązać kontakt jeszcze w pierwszej połowie. Bramkę strzelił Choupo-Moting, który zastępował w tym meczu nieobecnego Roberta Lewandowskiego. Warto zaznaczyć, że podczas pierwszej części starcia byliśmy świadkami trzech wymuszonych zmian. Boisko opuścili Marquinhos, Sule oraz Goretzka, a na murawie pojawili się Herrera, Davies oraz Boateng.

Dublet Mbappe

Po godzinie gry mieliśmy 2:2, a stan meczu wyrównał Thomas Mueller. Chwilę później ekipa z Paryża ponownie wyszła na prowadzenie, a drugiego gola na swoje konto dopisał Kylian Mbappe. Bayern miał swoje szanse, by zakończyć tę potyczkę remisem, jednakże ostatecznie ze zwycięstwa cieszą się gracze PSG i to oni są bliżej awansu.