Fenomenalny mecz na St. James’ Park. Newcastle remisuje z Manchesterem City! [WIDEO]

Niedzielę z Premier League zamknęło spotkanie Newcastle z Manchesterem City. Obie ekipy stworzyły niesamowite widowisko. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Wszystko zaczęło się zgodnie z planem. Już w 5. minucie Gundogan trafił do siatki, wykorzystując podanie Silvy. Po prawie pół godziny gry, Newcastle wyrównało. Ekipa gospodarzy zasłużyła na gola, a do remisu doprowadził Almiron.

„Sroki” dążyły do zdobycia kolejnej bramki. Ta sztuka udała się Newcastle w 39. minucie potyczki. Do siatki trafił Wilson, a ponownie asystą popisał się Saint-Maximin.

Fenomenalny gol Trippiera

Gdy wydawało się, że w drugiej połowie „The Citizens” rzucą się do odrabiania strat, Newcastle podwyższyło prowadzenie. Fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Trippier.

Mistrz Anglii szybko strzelił gola kontaktowego. Do siatki trafił Haaland.

Genialna asysta De Bruyne

W 64. minucie meczu mieliśmy 3:3. Genialnym podaniem popisał się Kevin De Bruyne, a gola strzelił Silva.

Ostatecznie po fenomenalnym meczu obie ekipy podzieliły się punktami.