Fernando Torres wraca na murawę? Tajemniczy wpis Hiszpana

W 2019 roku Fernando Torres zakończył piłkarską karierę. Przez ten czas były napastnik ewidentnie często meldował się na siłowni, co sugeruje aktualna sylwetka 37-latka. Tym bardziej zaskakuje wpis, jaki umieścił na Instagramie Fernando Torres. Hiszpan jasno zasugerował, iż wróci na murawę. 

Ostatnim klubem w karierze 37-latka była ekipa Sagan Tosu z Japonii, w której Fernando Torres spędził nieco ponad dwanaście miesięcy, zaliczając łącznie 40 występów i 7 goli. Pod koniec sierpnia 2019 roku Hiszpan zakomunikował, iż kończy swoją przygodę z piłką. Całkiem niedawno w mediach pojawiły się aktualne zdjęcia Torresa, na których widać było bardzo imponującą sylwetkę Fernando.

Powrót do piłki?

We wtorek Fernando Torres opublikował za pośrednictwem Instagrama dość ciekawy post. 37-latek wrzucił zdjęcie przedstawiające koszulkę z dziewiątką na plecach, umieszczając dodatkowo tajemniczy wpis – Życie rozumiem tylko w jeden sposób: granie. Dlatego zdecydowałem się wrócić. W najbliższy piątek zdradzę gdzie.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, iż Fernando Torres wraca do piłki. Do tego typu publikacji trzeba jednak podejść z dystansem. Nieraz byliśmy świadkami sytuacji, gdy zawodnicy umieszczali tajemnicze wpisy, które ostatecznie okazywały się nową współpracą. Jak będzie tym razem? Dowiemy się w piątek.