Ferran Torres o krok od transferu do Manchesteru City!

Manchester City przeprowadza pierwszy duży transfer w letnim oknie. Ferran Torres ma wkrótce zostać nowym zawodnikiem „The Citizens”. Zespół z Premier League zapłaci za ofensywnego gracza bardzo atrakcyjną kwotę.

Valencia planuje ogromne zmiany w swoich szeregach. Hiszpańska drużyna pożegna się z kilkoma kluczowymi piłkarzami. Jednym z nich jest Ferran Torres. W związku z tym, że kontrakt 20-latka obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu, ekipa z Walencji musiała szybko uzgodnić transfer zawodnika.

Ferran Torres trafi do Manchesteru City

Potencjał Hiszpana jest ogromny, więc nic dziwnego, iż zainteresowanie piłkarzem było ogromne. Ostatecznie wyścig o utalentowanego gracza wygrali przedstawiciele Manchesteru City. Jak twierdzą różne media, w tym włoski dziennikarz Fabrizio Romano, Torres trafi do klubu z Etihad Stadium za 27 milionów euro.

Kwota może wzrosnąć, jeżeli zostaną spełnione bonusy, które ustaliły obie strony w trakcie negocjacji.

Świetne wzmocnienie

Mając nawet na uwadze roczny kontrakt Torresa, a także fakt, iż sam zawodnik zamierzał zmienić otoczenie, warunki transakcji są niezwykle korzystne dla „The Citizens”. Zadaniem Hiszpana będzie zapewne wypełnienie luki po Sane, który trafił do Bayernu.

Komentarze

komentarzy