Filip Jagiełło zmieni klub. Trafi do Serie B!

Zaledwie sezon (jak na razie) potrwa przygoda Filipa Jagiełły z Genoą. Według ostatnich doniesień mediów, 23-latek już wkrótce zostanie wypożyczony. Polak ma trafić do spadkowicza Serie A – ekipy Brescii. 

Nie najgorzej Filip Jagiełło wypadł w trakcie debiutanckiego sezonu w Serie A. Co prawda pomocnik Genoi wystąpił tylko w 11 ligowych meczach, spędzając na murawie nieco ponad 500 minut, to końcówka kampanii w wykonaniu zawodnika sugerowała, iż Filip Jagiełło powalczy o pierwszy skład w trakcie kampanii 2020/2021.

Filip Jagiełło trafi do Brescii

Na to się jednak nie zanosi. Jak informuje bowiem Grzegorz Rudynek z „Przeglądu Sportowego”, Filip Jagiełło już wkrótce zostanie zawodnikiem Brescii. Zespół z Serie B ma wypożyczyć pomocnika z opcją wykupu. Sam Jagiełło nie musi martwić się specjalnie o swoją przyszłość, gdyż kontrakt Polaka z Genoą obowiązuje do 2023 roku.

Co ciekawe, barwy Brescii reprezentuje aktualnie inny Polak. Jakub Łabojko w trakcie kończącego się okna transferowego dołączył do ekipy z Serie B ze Śląska Wrocław.

Komentarze

komentarzy