Florian Thauvin trafi do Serie A?

Choć okno transferowe niedawno zostało zamknięte, to część klubów cały czas aktywnie pracuje nad przyszłymi wzmocnieniami zespołu. W szczególności, jeżeli w grę wchodzi piłkarz, który ma ważny kontrakt tylko do końca obecnego sezonu. Takim graczem jest Florian Thauvain. Według ostatnich doniesień mediów, Francuz osiągnął wstępne porozumienie z Milanem.

Przed ogromnym wyzwaniem stanie Marsylia. Florian Thauvain ma ważny kontrakt z klubem tylko do końca czerwca 2021 roku. Jak na razie, nic nie wskazuje na to, by ofensywny gracz podpisał z drużyną nową umowę. Ten fakt zamierza wykorzystać jeden z włoskich zespołów. Mowa konkretnie o Milanie.

Thauvin trafi do Mediolanu?

Według informacji Footmercato.net, Florian Thauvin ustalił wstępne warunki z Milanem w sprawie kontraktu. Francuz najprawdopodobniej nie przedłuży swojego pobytu w Marsylii, dlatego 27-latek w przyszłym roku może odejść z klubu na zasadzie wolnego transferu.

Florian Thauvin stracił praktycznie cały ubiegły sezon w wyniku poważnej kontuzji. Ofensywny gracz zanotował całkiem obiecujący start kampanii 2020/2021. W 6 ligowych spotkaniach, Thauvin zdobył 2 gole oraz zanotował 3 asysty.

Komentarze

komentarzy