Frączczers atakuje!

596_330_fracz_sklep1_crop_83ae_a049ac

Najpierw akcja z rzuconym wafelkiem, później współpraca z marką Knoppers (KLIK), a teraz… limitowana edycja nowego produktu. Od dziś każdy kibic Pogoni Szczecin będzie mógł poczuć się jak Adam Frączczak!

,,Portowcy” nie marnują swojego potencjału na boisku, ale również nie zamierzają tego robić i poza nim. Na półki klubowych sklepików trafia wafelek – ,,Frączczers”. Wszystko jest kontynuacją głośnej akcji z udziałem Adama Frączczaka, w którego na meczu Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin, ktoś rzucił batonikiem.

Bardzo dobrze, że kluby wypuszczają własne produkty. W naszej ekstraklasie coraz więcej tego typu przykładów, gdzie włodarze i działy marketingu nie tylko patrzą na hojne ręce sponsorów, ale również sami starają się polepszać samopoczucie swoich księgowych.

,,Frączers” będzie kosztował w sklepach 2,99 zł, więc jest to cena jak najbardziej przystępna na kieszeń polskiego kibica, który widząc na półce produkt sygnowany barwami klubowymi, na pewno nie będzie miał wątpliwości, co wybrać. Na ten moment zapowiadana jest edycja limitowana, ale z pewnością w ten sposób można sprawdzić, jak taki produkt przyjmie się wśród kibiców.

Dobra robota!

fracz_sklep2-1

Komentarze

komentarzy