Franck Kessie odejdzie z Milanu? Może trafić do Ligue 1!

Od kilku sezonów Franck Kessie z powodzeniem występuje w Milanie. Niewykluczone, że pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej już wkrótce opuści zespół z Mediolanu. Zainteresowanie 24-latkiem wykazuje PSG, które ma nadzieję, że dojdzie do porozumienia z piłkarzem.

Przeprowadzka zawodnika Milanu jest możliwa przede wszystkim ze względu na jego sytuację kontraktową. Franck Kessie związany jest z mediolańską drużyną tylko do końca tego sezonu. Nic nie wskazuje na to, by Kessie doszedł do porozumienia w sprawie nowej umowy, gdyż 24-latek żąda znacznie więcej niż oferuje mu Milan. Kessie liczy na pensję rzędu 9 milionów euro, natomiast klub z Serie A może mu zagwarantować 6 milionów euro.

Franck Kessie w PSG?

Taki obrót spraw chce wykorzystać PSG, które w ostatnim czasie sięgało po zawodników z kończącymi się kontraktami. Wystarczy powiedzieć, że paryską ekipę zasilił Gianluigi Donnarumma – były golkiper Milanu. Jak twierdzi Santi Aouna, zarząd PSG liczy, iż uda się dojść do porozumienia z Iworyjczykiem i ten zostanie graczem zespołu z Ligue 1.

Komentarze

komentarzy