Franck Kessie uzgodnił warunki kontraktu z nowym klubem?!

Tylko do końca obecnego sezonu Franck Kessie związany jest z Milanem. Nic nie wskazuje na to, by 25-latek kontynuował swoją karierę w tym włoskim klubie. Co więcej, według ostatnich doniesień mediów, Kessie uzgodnił warunki umowy z nowym zespołem. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej ma podpisać kontrakt z Barceloną!

Franck Kessie jest zawodnikiem Milanu od 2017 roku. Najlepsza kampania w wykonaniu Iworyjczyka przypada na sezon 2020/2021, w którym 25-latek strzelił aż 13 goli oraz zanotował 6 asyst w 37 ligowych występach. Dobra forma przyszła w momencie, gdy Kessie stanął przed ważną decyzją dotyczącą nowej umowy.

Kessie zostanie graczem Barcelony

Środkowy pomocnik nie mógł dojść do porozumienia z Milanem w sprawie przedłużenia kontraktu. W związku z tym, obie strony zerwały negocjacje, a przedstawiciele 25-latka zaczęli rozmawiać z innymi klubami. Jak twierdzi Gerard Romero, Franck Kessie osiągnął porozumienia z hiszpańskim zespołem. Tą ekipą jest Barcelona.

Tym samym „Duma Katalonii” uzgodniła sprowadzenie drugiego piłkarza na zasadzie wolnego transferu. Pierwszym graczem jest Andreas Christensen, który opuści Chelsea na rzecz ekipy z Camp Nou.

Komentarze

komentarzy