Francuskie media: ustalono cenę oraz datę odejścia Edena Hazarda

Eden Hazard
Eden Hazard

Saga transferowa związana z Edenem Hazardem powoli dobiega końca. Belg w ostatnim wywiadzie dość jasno zasugerował, że przekazał swojemu klubowi decyzję o własnej przyszłości. Według informacji francuskiego dziennika „L’ÉQUIPE”, do oficjalnej finalizacji transferu do Realu Madryt ma dojść po zakończonym finale Ligi Europy.

Wczoraj Belg ponownie udzielił wywiadu, w którym niejako potwierdził doniesienia mediów. 28-latek zdradził, że podjął już decyzję i liczy na odpowiedź Chelsea:

– Tak, podjąłem już decyzję w sprawie mojej przyszłości parę tygodni temu, ale to nie jest zależne tylko ode mnie. Czy chciałbym, aby zostało to wyjaśnione w tym sezonie? Tak, jak najbardziej, ale tak się nie stało. Ciągle czekam, tak jak czekają kibice.

Kością niezgody nadal pozostaje oczywiście kwota, jaką „Królewscy” mają zapłacić za skrzydłowego. Hazardowi w czerwcu pozostanie zaledwie rok do końca umowy, zatem „The Blues” nie mają prawa zażądać astronomicznej kwoty. Angielskie media sugerują, że wycena zamknęła się na kwocie ledwo ponad 100 milionów funtów. Podczas negocjacji zapewne obie strony znajdą pewien konsensus, a dzisiejsze informacje „L’ÉQUIPE” nawet potwierdzają porozumienie się co do kwoty 100 milionów, ale euro.

Do oficjalnego potwierdzenia tego transferu ma dojść po finale Ligi Europy pomiędzy Chelsea oraz Arsenalem, który odbędzie się 29 maja w Baku. Czy zatem fani Realu otrzymają długo wyczekiwany prezent na dzień dziecka?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy