Frank Lampard słodzi Terry’emu – „On ma wszystko, by zostać topowym trenerem”

Fot „The Sun”

Jeszcze kilka lat temu wspólnie walczyli na boisku, dziś mierzyć się będą na ławkach trenerskich. Frank Lampard wraz z Johnem Terrym zdobyli imponującą liczbę pucharów. Obaj panowie skończyli już piłkarskie kariery i teraz zajmują się szkoleniem. 

Można rzec, że Frank Lampard został rzucony na głęboką wodę. Anglik przejął 31 maja 2018 roku zespół występujący obecnie na zapleczu Premier League. Mowa oczywiście o Derby County. Biorąc pod uwagę kariery trenerskie innych zawodników, były pomocnik „The Blues” zaczął z wysokiego „C”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Trzeba jednak przyznać, że Frank radzi sobie w Championship bardzo dobrze. Jego zespół zajmuje aktualnie 5. miejsce w tabeli ze stratą tylko dwóch punktów do Leeds. Dodatkowo, „Barany” świetnie zaprezentowały się w Carabao Cup. Zespół Lamparda najpierw wyeliminował z tych rozgrywek Manchester United, a następnie po bardzo dobrym meczu odpadł z Chelsea, przegrywając 2-3. Trudno aktualnie znaleźć osobę w Anglii, która by nie doceniała pracy, jaką już wykonał Frank w klubie.

Trochę inną drogę obrał John Terry. Wieloletni kapitan „Chelsea” długo zastanawiał się nad swoją karierą. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że Anglik dołączy do Spartaka Moskwa. Ostatecznie obrońca zrezygnował z tej propozycji i zajął się szkoleniem. Od 10 października Terry jest asystentem Deana Smitha. Pod wodzą Johna i Deana zespół jak na razie zanotował dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Terry ma papiery

Frank Lampard nie ma jednak wątpliwości – John Terry ma przed sobą świetlaną karierę trenerską – To jest zupełnie nowy początek dla Johna w jego następnej karierze. Jestem przekonany, że zakończy się ona sukcesem. On ma wszystkie atrybuty, by zostać topowym trenerem. Pewnego dnia nim będzie. Myślę, że Terry wprowadzi do Aston Villi  naprawdę wiele. 

Frank spotka się z Johnem już w sobotę o godzinie 16.00 czasu polskiego. Derby podejmie na własnym boisku Aston Ville w ramach 17. kolejki Championship.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy