Frank Lampard zostanie zwolniony z Chelsea!

Miało być tak pięknie. Po całkiem udanym debiutanckim sezonie w roli szkoleniowca Chelsea, Frank Lampard otrzymał kilka poważnych wzmocnień. Zamiast lepszej gry i wyników, londyński zespół spisywał się gorzej niż w ubiegłej kampanii. Zarząd Chelsea podjął decyzję o zwolnieniu szkoleniowca.

Frank Lampard objął drużynę w niełatwym momencie. Nie dość, że Stamford Bridge opuścił Eden Hazard, to klub miał zakaz transferowy na letnie okno. Mimo to, „The Blues” pod wodzą Anglika poradzili sobie całkiem dobrze, kończąc rozgrywki Premier League na czwartym miejscu, a także dochodząc do finału FA Cup.

Frank Lampard zwolniony z Chelsea

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zarówno zarząd, jak i sympatycy Chelsea oczekiwali, że w trakcie sezonu 2020/2021, zespół będzie spisywać się jeszcze lepiej. W ostatnich tygodniach piłkarze 'The Blues” spisywali się poniżej oczekiwań. Z tego też powodu podjęto istotną decyzję.

Jak informuje Matt Law z „The Telegraph”, Frank Lampard wkrótce zostanie zwolniony z funkcji trenera Chelsea. Oficjalna informacja powinna pojawić się jeszcze dziś.