Gabriel Jesus nie jest w planach Guardioli. Trafi do ligowego rywala?!

Nie jest tajemnicą, iż Manchester City pracuje nad sprowadzeniem Erlinga Haalanda. W związku z tym, klub z Etihad Stadium może opuścić Gabriel Jesus. Według ostatnich doniesień mediów, brazylijski napastnik nie jest w planach Pepa Guardioli, a zainteresowanie 25-latkiem wykazuje Arsenal.

Gdy z Manchesterem City pożegnał się Sergio Aguero, a zarząd „The Ctizens” nie sprowadził następcy Argentyńczyka, jedynym nominalnym środkowym napastnikiem w kadrze został Gabriel Jesus. W trakcie obecnego sezonu, Brazylijczyk wystąpił w 34 meczach, strzelił 7 goli oraz zanotował 11 asyst.

Gabriel Jesus opuści Manchester City?

Postawa 25-latka najwidoczniej nie satysfakcjonuje Pepa Guardioli. Jak twierdzi Matteo Moretto, napastnik Manchesteru City nie jest już w planach hiszpańskiego szkoleniowca. W związku z tym, iż kontrakt Jesusa obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu, Gabriel najprawdopodobniej opuści klub.

Jorge Nicola twierdzi, że poważne zainteresowanie Brazylijczykiem wykazuje Arsenal. Londyński zespół od dłuższego czasu poszukuje nowego napastnika.

Komentarze

komentarzy