Gabriel Magalhaes coraz bliżej Premier League? Kolejny klub chce sprowadzić defensora!

Coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym wzbudza Gabriel Magalhaes. Defensora Lille przymierzano w ostatnim czasie przede wszystkim do takich ekip, jak Everton czy Napoli. Kolejnym klubem, który włączył się do walki o 22-latka jest Manchester United. Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” spotkali się z agentem zawodnika.

Dzięki dobrej grze w Ligue 1 oraz Lidze Mistrzów, Gabriel Magalhaes może zrobić kolejny krok w swojej karierze. Brazylijczyk trafił do Lille w 2017 roku, jednakże ważną rolę defensor zaczął odgrywać dopiero w sezonie 2019/2020.

Gabriel Magalhaes na radarze „Czerwonych Diabłów”

Niewykluczone, że Gabriel rozegrał swój ostatni sezon w barwach Lille. Przedstawiciele francuskiej ekipy niejednokrotnie zaznaczali, iż 22-latek może opuścić klub, jeżeli na stole pojawi się odpowiednia oferta.

Jak informuje Mohamed Bouhafsi z RMC, piłkarzem interesują się cztery zespoły. W tym gronie są: Napoli, Everton oraz Manchester United. Ekipa „Czerwonych Diabłów” spotkała się z agentem piłkarza, by przedyskutować ewentualny transfer defensora.

Brak oferty

Jak na razie, Lille nie otrzymało konkretnej oferty od żadnej z drużyn. Wydaje się jednak kwestią czasu, aż Gabriel Magalhaes dostanie odpowiednią propozycję.