Gabriel Slonina otrzyma powołanie na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski?!

Czesław Michniewicz spotkał się w tym tygodniu z młodym bramkarzem Chicago Fire – Gabrielem Sloniną. Wygląda na to, że wizyta naszego selekcjonera miała konkretny cel. Jak twierdzi dziennikarz Tom Bogert, Slonina otrzyma powołanie na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. 

Gabriel Slonina rozgrywa bardzo dobry sezon w MLS. Wystarczy powiedzieć, że 17-latek jest głównym golkiperem Chicago Fire i w siedmiu ligowych spotkaniach stracił zaledwie dwa gole, zachowując czyste konto w pięciu meczach. Debiut w dorosłej reprezentacji wydaje się nieunikniony.

Gabriel Slonina otrzyma powołanie?

W tym tygodniu Gabriel Slonina spotkał się z selekcjonerem naszej kadry – Czesławem Michniewiczem. Jak twierdzi dziennikarz Tom Bogert, wizyta trenera polskiej reprezentacji miała konkretny cel. Slonina ma otrzymać powołanie na czerwcowe zgrupowanie.

Nadal nie wiadomo, czy 17-latek podjął konkretną decyzję dotyczącą występów w dorosłej kadrze. Według wspominanego dziennikarza, Gabriel Slonina cały czas myśli nad grą dla USA, gdyż konkurencja w tej reprezentacji jest znacznie mniejsza.

Komentarze

komentarzy