Galaktyczny transfer Realu? Najprawdopodobniej nie w tym okienku

Po przeprowadzce Cristiano Ronaldo do Turynu, kibice Realu oczekiwali szybkiej reakcji zarządu i transferu wielkiego nazwiska na Santiago Bernabeu. W mediach od razu pojawiły się oczywiście pierwsze plotki, związane z Neymarem czy Hazardem. Ostatnie doniesienia mogą sugerować, że galaktycznego transferu jednak nie będzie. 

Takie informacje donosi esRadio. Według hiszpańskiego źródła, kibiców „Królewskich” będzie musiał zadowolić co najwyżej transfer Thibaut Courtois, który już jest jedną nogą w Madrycie. Mało prawdopodobne są jednak transfery takich gwiazd jak Neymar, Kylian Mbappe czy Eden Hazard. O dwójce z PSG wypowiedział się nawet dyrektor paryskiego zespołu.

Luis Fernandez, bo o nim właśnie mowa, na łamach Radio MARCA krótko i konkretnie skomentował ewentualne transfery Neymara oraz Mbappe. W kontekście Brazylijczyka Fernadez stwierdził – Neymar podjął decyzję i zamierza zostać w PSG. On chce osiągać sukcesy w szczególności po dość nieudanym mundialu w Rosji. Myślę, że chce wygrywać trofea razem z PSG.

W podobnym tonie Luis Fernandez wypowiedział się na temat transferu Kyliana Mbappe – On również chce zostać w klubie. Powiedział to i jest pewny swej decyzji w stu procentach. Kylian ma zamiar wygrać Ligę Mistrzów razem z PSG.

Słowa dyrektora paryskiego klubu z pewnością zasmuciły kibiców „Królewskich”. Klub z Madrytu miał jednak nadzieję na sfinalizowanie transferu Edena Hazarda, który niejednokrotnie podkreślał, że chce ubrać koszulkę Realu. W tym wypadku na przeszkodzie finalizacji tej transakcji mogą stanąć wymagania finansowe klubu z Londynu. Zarząd Chelsea w porównaniu z sytuacją Thibaut Courtois, nie zamierza puszczać Hazarda za „łatwe” pieniądze. „The Blues” zakomunikowali przedstawicielom Realu, że cena jaka satysfakcjonuje ich za najlepszego zawodnika wynosi ponad 220 milionów euro. Jak na piłkarza, który chce przenieść się do Madrytu oraz jest związany z klubem jeszcze „tylko” dwuletnim kontraktem, cena ta wydaje się dla zarządu „Królewskich” wręcz zaporowa.

Kibice Realu jak na razie zostali zaspokojeni transferami Andrija Łunina, Alvaro Odriozoli oraz finalizacją transakcji związanej z Viniciusem. W najbliższych dniach do Madrytu powinien przybyć również Thibaut Courtois. Wszystkie te nazwiska nie odwzorowują jednak wymagań, jakie mieli kibice „Królewskich” na trwające okno transferowe.

Załóż konto w ETOTO i odbierz zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci kasę!

Komentarze

komentarzy