Gareth Bale otwarty na przenosiny do Manchesteru United!

Gareth Bale
Gareth Bale

Od kilku miesięcy Manchester United pracuje nad transferem Jadona Sancho. Czas mija, a przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” nie poczynili żadnych postępów w kierunku sprowadzenia zawodnika BVB. Niewykluczone, że już wkrótce ekipa z Old Trafford porzuci próby ściągnięcia 20-latka na rzecz innego zawodnika. Według doniesień mediów, Gareth Bale zgłosił gotowość do zasilenia zespołu Solskjaera. 

Choć Walijczyk ma ważny kontrakt z Realem Madryt do 2022 roku, to sytuacja 31-latka w hiszpańskim klubie wydaje się bardzo klarowna. Zinedine Zidane nie widzi byłego gracza Tottenhamu w swoich planach w kontekście sezonu 2020/2021. W związku z tym, „Królewscy” liczą na to, że znajdą klub dla Bale’a.

Sytuacja nie jest prosta, gdyż wysokie wynagrodzenie Garetha sprawia, iż wiele drużyn, które mogłyby być zainteresowane sprowadzeniem 31-latka, może mieć problem z pokryciem jego pensji, a co dopiero ze sfinalizowaniem definitywnego transferu Walijczyka. Dlatego też, najbardziej prawdopodobną opcją jest wypożyczenie Bale’a.

Bale otwarty na przenosiny do Manchesteru United

Według informacji „The Times”, Gareth Bale jest otwarty na przeprowadzkę do ekipy „Czerwonych Diabłów”. 31-latek chciałby wrócić do Premier League, a zespół z Old Trafford jest chyba jedyną, angielską drużyną, która może pokusić się o sprowadzenie Bale’a.

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Manchester United zamierza rozważyć tylko wypożyczenie Walijczyka. W szeregach klubu panuje obawa, co do dyspozycji ofensywnego gracza „Królewskich” w związku z brakiem regularnej gry w Realu Madryt.