Gary Cahill zostanie w Londynie? Anglik może otrzymać trzy oferty!

Już 1 lipca Gary Cahill będzie wolnym zawodnikiem. Kontrakt defensora z Chelsea kończy się 30 czerwca, dlatego środkowy obrońca poszukuje nowego klubu. Według ostatnich doniesień mediów, Cahill być może nie będzie musiał wyprowadzać się z Londynu. Trzy zespoły ze stolicy kraju wykazują bowiem zainteresowanie!

33-latek był bliski opuszczenia Stamford Bridge w trakcie zimowego okna transferowego. Spore zainteresowanie defensorem wykazywali przedstawiciele Fulham. Gary Cahill miał pomóc drużynie w walce o utrzymanie w Premier League. Ostatecznie, przenosiny kapitana „The Blues” do innej londyńskiej ekipy spaliły na panewce. Obrońca został w Chelsea.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Przez pół roku, sytuacja piłkarza w klubie się nie zmieniła. Zarząd nie zaoferował zawodnikowi nowego kontraktu, dlatego Cahill opuścił triumfatora Ligi Europy. Do tej pory, piłkarz nie znalazł nowej drużyny. Okres przygotowawczy zbliża się wielkimi krokami, dlatego wydaje się, że Anglik w końcu podpisze umowę z jakimś klubem.

Według ostatnich doniesień mediów z Wysp, Gary Cahill może liczyć na trzy oferty z Londynu. Zainteresowanie wykazują bowiem przedstawiciele Crystal Palace, West Hamu oraz… Arsenalu! „Kanonierzy” z bardzo chłodną głową podchodzą do wydawania pieniędzy, dlatego wzmocnienie składu na zasadzie wolnego transferu wydaje się całkiem realną opcją.

Pomimo wieku (Cahill skończy 34 lata w grudniu), defensor nadal ma trochę do zaoferowania. Nie dziwi zatem zainteresowanie ekip z Premier League.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy