Gattuso chwali Zielińskiego. Do zostania topowym piłkarzem brakuje mu tylko jednego elementu!

Piotr Zieliński wrócił do odpowiedniej formy. Polski pomocnik miał w ostatnich tygodniach pewne problemy wynikające z choroby. 26-latek zagrał jednak od pierwszej minuty w czterech ostatnich meczach Napoli. Za występ w starciu z Crotone, Zieliński otrzymał pochwały od swojego trenera. Gennaro Gattuso w samych superlatywach wypowiedział się o zawodniku.

Niezależnie od trenera, Piotr Zieliński od lat jest ważnym ogniwem Napoli. Umiejętności polskiego pomocnika ceni sobie Gennaro Gattuso, dla którego 26-latek był podstawowym graczem zespołu podczas kampanii 2019/2020. W obecnym sezonie Piotr Zieliński opuścił kilka spotkań, a także zaliczył mecze z ławki. Był to efekt choroby piłkarza. Zieliński zmagał się z koronawirusem.

Słowa pochwały

Polak wrócił już do odpowiedniej dyspozycji. Gennaro Gattuso ponownie stawia na pomocnika, co potwierdza fakt, iż Zieliński wybiegł w pierwszym składzie w czterech ostatnich meczach Napoli. Podczas rywalizacji z Crotone, reprezentant Polski zanotował asystę przy bramce Insigne.

Bardzo pozytywne słowa w kierunku swojego piłkarza wypowiedział Gennaro Gattuso. Szkoleniowiec Napoli twierdzi, iż poprawa tylko jednego elementu dzieli 26-latka od zostania topowym piłkarzem – Zieliński wygląda, jakby tańczył z piłką przy nodze. Rzadko kiedy widywałem piłkarza, który potrafi tak rozprawiać się z rywalami. Myślę, że do zostania topowym piłkarzem brakuje mu tylko jednego elementu. Musi zacząć strzelać siedem czy osiem bramek w sezonie. Jest do tego zdolny. 

 

Komentarze

komentarzy