Gdzie oglądać Hiszpania – Gruzja? – data godzina, transmisja

Kiedy i o której godzinie rozegrany zostanie mecz Hiszpania – Gruzja? Gdzie oglądać transmisję? Pojedynek został zaplanowany na 30 czerwca, a pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o 21:00. Transmisja na TVP 1 i TVP Sport.

Informacje i statystyki przed meczem Hiszpania – Gruzja

Hiszpanie w trakcie turnieju urośli do miana jednego z głównych faworytów Euro 2024. Nie może to jednak dziwić, gdyż drużyna dowodzona przez Luisa de la Fuente jako jedyna w stawce zanotowała komplet zwycięstw. Awans z grupy z dziewięcioma punktami robi wrażenie. I to w sytuacji, w której na ostatni mecz trener posłał rezerwowy skład. Hiszpanie ograli kolejno 3:0 Chorwatów, 1:0 Włochów i 1:0 Albańczyków. W każdym meczu dominowali, a warto podkreślić też, że reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego jest niepokonana w sześciu ostatnich spotkaniach, z których wygrała pięć.

Gruzja to zdecydowanie największe zaskoczenie Mistrzostw Europy, które są rozgrywane w Niemczech. Gruzini mieli być chłopcem do bicia i owszem – w pierwszym meczu przegrali 1:3 z Turcją. Później jednak podziały się rzeczy niebywałe. Willy Sagnol i jego ekipa najpierw zremisowali 1:1 z Czechami, a w ostatniej kolejce fazy grupowej ograli 2:0 Portugalię, co dało im sensacyjny awans do 1/8 finału.

Czy Gruzję stać na kolejną sensację? Spoglądając w bilans meczów przeciwko Hiszpanii trudno tego oczekiwać. Cztery ostatnie bezpośrednie mecze to zwycięstwa Hiszpanów – odpowiednio 2:1, 4:0, 7:1 i 3:1. Nie sądzimy, że Hiszpanie będą kalkulować. Znając ich potencjał ofensywny, należy spodziewać się pewnego zwycięstwa i co najmniej dwóch goli na koncie „La Furia Roja”. Zobacz również typy i kursy na mecz Hiszpania – Gruzja.

Kiedy i o której grają Hiszpania – Gruzja?

Mecz zostanie rozegrany 30 czerwca o godzinie 21:00.

Gdzie odbędzie się mecz Hiszpania – Gruzja?

Spotkanie odbędzie się na RheinEnergieStadion w Kolonii.

Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu Hiszpania – Gruzja?

Transmisja na TVP 1 i TVP Sport.

Kto będzie sędzią Hiszpania – Gruzja?

Sędzią głównym będzie François Letexier, który jest ponoć jednym z głównych faworytów do poprowadzenia finału Euro 2024.

Kto skomentuje mecz Hiszpania – Gruzja?

Mecz Hiszpania – Gruzja skomentują Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski.