Gdzie oglądać Hiszpania – Niemcy? – data godzina, transmisja

W hitowym ćwierćfinale Mistrzostw Europy reprezentacja Hiszpanii zagra z Niemcami. Będzie to więc starcie dwóch wielkich faworytów do tytułu, z których jeden z nich będzie musiał pożegnać się z marzeniami. Kiedy jest mecz Hiszpania – Niemcy, o której i gdzie oglądać?

Informacje i statystyki przed meczem Hiszpania – Niemcy

Hiszpanie i Niemcy wybiegną na boisko 5 lipca, o godzinie 18:00. Stawką meczu będzie awans do półfinału Mistrzostw Europy. Hiszpanie w trzech z czterech ostatnich turniejów Mistrzostw Europy grali przynajmniej właśnie w półfinałach. Podobnie wyglądało to w przypadku Niemców, a to tylko potwierdza, jak wielkie ekipy wybiegną na murawę stadionu w Stuttgarcie. W tej fazie rozgrywek trudno mówić o faworytach, bowiem wygrać może każdy. Jednak bukmacherzy wskazują nieznacznie na Hiszpanów.

„La Furia Roja” miała pewne kłopoty w 1/8 finału, po tym jak straciła pierwszego gola przeciwko Gruzji. Hiszpanie szybko jednak się otrząsnęli i odpowiedzieli czterema trafieniami. Łatwo poszło im także w fazie grupowej, co tylko potwierdza moc tej reprezentacji. Niemcy, a więc gospodarze turnieju, w 1/8 finału z łatwością odprawili Duńczyków. Ekipa Nagelsmanna nie miała także większych kłopotów w fazie grupowej, gdzie okazale pokonała Szkotów i Węgrów. Jedyna wpadka, a konkretnie remis przydarzył się przeciwko Szwajcarom. Helweci udowodnili jednak, że są mocni, gdyż tak jak Niemcy, awansowali do 1/4 finału.

Kto zatem wygra mecz Hiszpania – Niemcy? Spoglądając na bilans ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków trudno szukać odpowiedzi na to pytanie. Hiszpanie i Niemcy wygrali po razie, a aż trzy mecze zakończyły się remisami. Uważamy, że bezpieczniejszą opcją będzie typowanie BTTS-u, a więc tego, że piłkarze obu reprezentacji wpiszą się na listę strzelców. Warto zapoznać się z pełną zapowiedzią meczu Hiszpania – Niemcy na zaprzyjaźnionej stronie.

Kiedy i o której grają Hiszpania – Niemcy?

Ćwierćfinał Hiszpania – Niemcy zostanie rozegrany 5 lipca, o godzinie 18:00.

Gdzie odbędzie się mecz Hiszpania – Niemcy?

Gospodarzem meczu będzie MHPArena w Stuttgarcie.

Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu Hiszpania – Niemcy?

Mecz będzie można oglądać na TVP 2 i TVP Sport.

Kto będzie sędzią Hiszpania – Niemcy?

Sędzią meczu będzie Anthony Taylor.

Kto skomentuje mecz Hiszpania – Niemcy?

Spotkanie skomentują Maciej Iwański i Kazimierz Węgrzyn.