Genialny debiut Luisa Suareza. Urugwajczyk strzelił dwie bramki oraz zanotował asystę! [WIDEO]

Sympatycy Atletico Madryt nie mogli wyobrazić sobie lepszego startu sezonu w wykonaniu ich ulubionej drużyny. Podopieczni Diego Simeone pokonali 6:1 Granadę na własnym obiekcie. Debiut w barwach „Los Rojiblancos” zanotował Luis Suarez. Mimo iż, Urugwajczyk wszedł na murawę w drugiej części spotkania, to napastnik zdołał strzelić dwa gole oraz zanotować jedną asystę.

Bardzo duże emocje wzbudziła przeprowadzka Luisa Suareza z Barcelony do Atletico Madryt. Zdecydowana większość kibiców „Dumy Katalonii” nie może zrozumieć, dlaczego klub z Camp Nou tak łatwo pozbył się kluczowego piłkarza, oddając zawodnika do ligowego rywala za bezcen.

Świetny debiut Suareza

Już pierwszy mecz Luisa Suareza w barwach Atletico sugeruje, że Barcelona podjęła katastrofalną decyzję. Urugwajczyk w niedzielne popołudnie zaliczył debiut w nowym zespole, wchodząc na murawę w 70. minucie spotkania. Choć Urugwajczyk przebywał na boisku ponad kwadrans, to napastnik zdołał strzelić dwa gole oraz zanotować jedną asystę.

Pierwsze trafienie Luis Suarez zaliczył w 85. minucie rywalizacji, wykorzystując dokładne dośrodkowanie Llorente. Drugą bramkę Urugwajczyk dorzucił tuż przed końcowym gwizdkiem.

 

Komentarze

komentarzy